HAKKIMIZDA

En İyi Hizmeti En kaliteli Malzemelerle

Sizlere sunuyoruz kalitemiz referanslarımızdır.

Modern dünyada gün geçtikçe artan su sistemlerinden insanın en iyi şekilde yararlanması, su konforunun ve bundan doğacak mutluluğun artmasını sağlamak için;

KALİTEYİ esas almıştır.

Hayatımıza şu veya bu şekilde giren su kalitesinin yükseltilmesi bizim temel işimizdir.

Strateji uzmanları ‘21. yüzyılın kaderini su belirleyecektir’ demektedirler. Böylesine önemli bir yaşam ortağımızı, daha temiz, daha ucuz ve kaliteli olarak elde etmek elbette çok çaba istiyor.

Teknolojik gelişmeleri takip etmek,kriterleri uygulamak, çalışkan ve uzman kadrolar gerektiriyor.

Uzmanlaşmak tecrübe-deneyim sahibi olmak zaman istiyor.Bütün bu süreçleri yaşayarak ve gelişmelere ayak uydurarak AKDENİZ ATAK HAVUZ ve SU SİSTEMLERİ; yıllardır devam eden deneyim ile ‘önce kalite’ ilkesini rehber edinerek hizmetlerini sürdürmektedir.

Deneyimli kadrosu ve ileri teknoloji içeren projeleri ile inşaatlı veya inşaatsız Yüzme Havuzu, Süs Havuzları, Hamam, Sauna,Jakuzi,Su Şartlandırma Tesisleri, Buhar Odası, Türk Hamamı, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri gibi kon for hizmetleri vermektedir.
Taahhütlerinde yine konusunda dünya lideri marka ve malzemelerle dünya normlarında ve günün teknolojisine uygun alternatifleri müşterilerine sunmaktadır.

AKDENİZ ATAK HAVUZ tarafından sağlanan tüm hizmetlerde ilgili TSE ve DIN normlarına uygun ürünler kullanılmasının yanı sıra, yapılan Yüzme Havuzu imalatlarında da kullanılan mekanik, elektromekanik ve tesisat malzemeleri seçiminde TS 11899 Standartlarının yanı sıra, UHE 1-2 Talimatnameleri, DIN 19643 normları ve Turizm Tesisleri Yönetmeliği’ne uygun malzemeler kullanılmaktadır.

Saygılarımızla,

AKDENİZ ATAK HAVUZ
Müh.İnş.Kimya San.ve Tic.Ltd.Şti.