You are currently viewing BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı

BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı

BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı Yüzme Havuzu, Süs Havuzları, Hamam, Sauna, Jakuzi, Su Şartlandırma Tesisleri, Buhar Odası, Türk Hamamı, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri

Günümüzde inşa edilen büyük siteler, lüks yaşam için oluşturulan villalar, turizm amaçlı kurulan oteller, termal turizm için kurulan tesislerin en önemli parçalarından biri olan havuzlardır. Firmamız, müşterilerimizin isteğine bağlı her türlü havuzu profesyonel ekibimiz ve kaliteli malzemelerden oluşan ekipman ile gerçekleştirmektedir. Havuz yapımı iç mekan kapalı havuzlar ve dış mekan açık havuzlar şeklinde yapılmaktadır. Havuz yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, havuz inşasında önemli bir faktördür. Havuzlarda sızma, çatlama, dökülme olmaması için kaliteli malzeme büyük önem taşır. Bu noktada havuz yaptırmak için daha temel atmadan projesinin çizilmesi, bu projeye bağlı olarak gerekli altyapı temel aşamasında konulmalı ve devam eden süreçte her aşama kontrollü olarak ilerlemelidir.

Yüzme havuzundan süs havuzuna, olimpik havuzlardan aqupark havuzlarına kadar havuz kavramı içerisine giren her tür havuz yapımı konusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı dünyanın her noktasına hizmet veriyoruz.

İmalatını yaptığımız havuz sistemlerini aşağıdaki başlıklar üzerinden inceleyip daha detaylı bilgi alabilir, ya da doğrudan +90 541 884 52 74 numaralı telefon üzerinden satış temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

– Prefabrik Havuzlar,

– Panel Havuzlar,

– Betonarme Havuzlar,

– Liner Havuzlar,

– Fiber Havuzlar,

– Masaj Havuzu ve Jakuzi Yapımı,

– Olimpik ve Yarı Olimpik Havuzlar,

– Aquapark Havuzları,

– Süs Havuzları,

– Terapi Havuzları,

BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı Yüzme Havuzu, Süs Havuzları, Hamam, Sauna, Jakuzi, Su Şartlandırma Tesisleri, Buhar Odası, Türk Hamamı, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri

Havuz Çeşitleri ve Kullanım Amaçları

Havuz yaz veya kış aylarında rahatlamak için en çok tercih edilen yüzme alanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Özel havuzlar olduğu gibi otellerin ya da tatil köylerinin havuzlarını da yüzme için tercih edebilirsiniz. Ancak villanızda, evinizde ya da diğer tüm yapılarda havuz yapımı konusunda profesyonel hizmet almayı istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Havuz çeşitleri birbirinden farklılık gösteriyor. Her havuzun yapımı da farklı olduğu için kesinlikle meslek bilgisi ve ayrıntılı bir deneyim istiyor. Sizlere uzun yıllardır havuz yapımı konusunda hizmet verdiğimiz için bünyemizde yer alan ekibimizin yeterliliğinden emin olabilirsiniz. Hayalinizdeki yapı havuzları ve diğer tüm havuzların yapımı konusunda hemen hizmet almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Açık Yüzme Havuzları

Açık yüzme havuzları, havuzlar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor demek yanlış olmayacaktır. Türkiye’de genelde açık yüzme havuzları için 140 cm derinlik tercih ediliyor. Standart ölçüler bu olsa da özel ölçüler ile de yapılması mümkündür. Açık havuzların kullanım amaçları ve yerine bağlı olarak tuzlu su, şebeke suyu ya da termal su kullanımı tercih edilebilir. Ancak açık havuz yapımı için aramam genel şartlar da bulunuyor. Bu genel şartların yapım aşamasında yerine getirilmesi büyük önem taşıyor. Firmamız bu noktada bütün gerekliliklere hâkim olduğu için profesyonel anlamda hizmet veriyor. Siz de açık yüzme havuzu yapımı konusunda kaliteli ve doğru bir hizmet almayı hedefliyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapalı Yüzme Havuzları

Havuzlar sadece az aylarında değil kış aylarında da aktif olarak kullanılabilir. Kış aylarında özellikle de kapalı yüzme havuzları tercih ediliyor. Evlerde ya da otellerde, özel amaçlı yüzme için hizmet verilen alanlarda sıklıkla kapalı yüzme havuzları tercih ediliyor. Bu konuda hizmet almak için doğru ve profesyonel bir firmadan destek almanız büyük önem taşıyor. Hem mimari anlamda hem de teknik anlamda yapıla en küçük hata ne yazık ki kapalı yüzme havuzlarının işlevini yitirmesine neden olabilir. Ancak profesyonel bir firma gerek iş ekipmanları gerekse çalışma kadrosu ile profesyonel olduğu için hata riski en az seviye iniyor. İstediğiniz ölçülerde ve tasarımda kapalı yüzme havuzu inşası için hemen bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Aile Havuzları

Aile havuzları genelde büyük evlerin bahçelerinde inşa edilerek tercih ediliyor. Villa tarzı evlerin havuzları sadece aileler tarafından kullanıldığı için belirli standartları taşıması yeterli oluyor. İstediğiniz tasarım ve ölçüde aile havuzu için hizmet almanız mümkündür. Hayal ettiğiniz ölçüler, renkler ve tasarımla çok da uzak değil! Firmamız bu konuda etkin ve yetkin hizmet veriyor. Havuzun inşasından estetik görünüşüne kadar profesyonel bir hizmet almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilir. Aile havuzu inşası konusunda sayısız referansımız ve çalışmamız bulunuyor. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra bizimle iletişime geçerek hizmet almayı tercih edebilirsiniz.

Çocuk Havuzları

Çocuklar için yüzme havuzu yapımında dikkat edilmesi gereken önemli kriterler bulunuyor. Bildiğiniz üzere çocuklar yüzme öğrenirken ilk etapta sudan korkma gibi durumlar yaşayabilir. Bu nedenle daha alçak ve küçük havuzların çocuklar için ideal olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çocuk havuzları için genel kriterlerden birinin yüksek yapılı ve derin olmamasıdır. Kolay yüzmeleri için tercih edebileceğiniz çocuk yüzme havuzu inşası konusunda bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Sektörde uzun yıllardır yer alan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize her türlü havuz inşası konusunda hizmet vermeye hazır bulunuyoruz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın! Çocuk havuzu yapımı konusunda hizmet almak için hemen bizime iletişime geçebilirsiniz.

Mimari Havuzlar

Havuzlar sade dikdörtgen ya da kare şeklinde olmak zorunda değildir. Kendi zevkinize hitap eden özel tasarım mimari havuz yapımını da tercih edebilirsiniz. Asimetrik ya da tamamen figür odaklı havuz tasarımları konusunda hizmet almak için en doğru adrestesiniz. Havuz tasarımı yapan özel mimarlarımız hem zevkinize hitap eden hem de hayal ettiğiniz tasarım havuzlara imza atıyor. Teknik anlamda da profesyonel hizmet veren ekibimiz sayesinde havuz yapımı konusunda kaliteden ödün vermiyoruz. Hayal ettiğiniz mimari havuzlar konusunda hizmet almak ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak için zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaplıca Havuzları

Kaplıca havuzları genelde terapi havuzları olarak da biliniyor. Kaplıca denilince akla direk termal ve sıcak su geliyor. Hem tatil yapmak hem de sağlık anlamında sorunları gidermek için tercih edilen kaplıca havuzlarının tasarımları ihtiyaca göre farklılık gösteriyor. Sıcak su barındıran kaplıca havuzları açık ya da kapalı olarak inşa edilebilir. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Termal oteller, kaplıca otelleri ve bu tarz hizmet sunan tüm oteller için bir gereksinim olan kaplıca havuzlarının inşası konusunda ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Profesyonel ekibimiz kaplıca havuzlarının yapımında gerekli kriterleri yerine getirerek en iyi hizmeti sunuyor.

Doğal Havuzlar

Doğal havuzlar genel olarak kimyasal maddelere ya da klasik havuzlarda kullanılan filtrelemeye gereksinim duyulmayan havuzlar olarak tanımlanabilir. Su birikintisinin olduğu yerlere ( doğal kaynaklı su alanları) yapılan havuzlara doğal havuz deniyor. Bu konuda da hizmet almak için profesyonel bir firma tercihinde bulunmanız büyük önem taşıyor. Genelde gölet kenarlarında ya da dağ evlerinde tercih edilen havuz türleri arasında yer aldığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Kaliteli doğal havuzlar konusunda hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilir aklınıza takılan tüm sorulara ayrıntılı yanıt alabilirsiniz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimizin sunacağı havuz yapımı hizmetinden de memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Olimpik Havuzlar

Olimpik havuzlar ölçü ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Genel olarak aranan özel şartlar arsında 2 metre ölçülerinde olması dikkat çekiyor. Olimpik havuzları profesyonel yüzücüler kullandığı için derinlikleri diğer havuzlara nazaran daha fazladır. Ayrıca sızma ya da çatlama gibi durumların da yaşamaması gereken havuz türleri arasında yer alıyor. Bu nedenle doğru malzemeler ve iş ekipmanlarının yanı sıra profesyonel kişilerce yapılması büyük önem taşıyor. Yüzme federasyonları ve diğer profesyonel yüzücüler için inşa edilmesi gereken olimpik havuz yapımı konusunda firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Dalga Havuzları

Dalga Havuzları yapay ve özel mekanizmalar ile çalışan havuz türleri arasında yer alıyor. Dalga havuzlarını küçük, büyük ve orta dalga havuzu olarak sınıflandırmak yanlış olmayacaktır. Tıpkı denizdeki gibi dalga oluşumunu destekleyen özel bir sistem üzerine kurulan dalga havuzlarının inşa aşaması oldukça profesyonellik ve titiz bir işçilik istiyor. Bu nedenle mutlaka daha önce dalga havuzu inşası konusunda hizmet vermiş profesyonel bir firma tercih etmeniz gerekiyor. Bu konuda araştırma yaparak sayfamıza denk geldiyseniz en doğru adrese denk geldiğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletime geçmeyi unutmayın!

BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı Yüzme Havuzu, Süs Havuzları, Hamam, Sauna, Jakuzi, Su Şartlandırma Tesisleri, Buhar Odası, Türk Hamamı, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri

DİĞER HİZMETLERİMİZ.

YÜZME HAVUZLARI YAPIMI,
SÜS HAVUZLARI YAPIMI,
TÜRK HAMAMI YAPIMI,
SAUNA YAPIMI,
JAKUZİ YAPIMI,
SPA YAPIMI,
BUHAR ODASI YAPIMI,
TUZ ODASI YAPIMI,
AQUA PARK YAPIMI,
ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ YAPIMI,
HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ YAPIMI,
SU ŞARTLANDIRMA TESİSLERİ YAPIMI,

BALIKESİR ve İlçeleri Havuz Yapımı Yüzme Havuzu, Süs Havuzları, Hamam, Sauna, Jakuzi, Su Şartlandırma Tesisleri, Buhar Odası, Türk Hamamı, Isıtma-Soğutma-Havalandırma Sistemleri

 • Ayvalık Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Balya Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Bandırma Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Bigadiç Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Burhaniye Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Dursunbey Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Edremit Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Erdek Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Gömeç Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Gönen Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Havran Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  İvrindi Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Kepsut Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Manyas Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Marmara Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Savaştepe Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Sındırgı Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,
  Susurluk Havuz, Sauna, SPA, Jakuzi, Buhar Odası, Aqua Park ve Tuz Odası Yapımı,

Akdeniz Atak Havuz güler yüzlü ve deneyimli personeli ile yüzme havuzu sektörünün öncülerinden olup, profesyonel anlamda proje ile havuzun alt yapısından başlayarak mekanik, tesisat, çevre düzenlemesi ve servisine kadar bütün aşamalarıyla anahtar teslimi alternatif havuz teknikleri kullanan ender firmalardandır.

Bir yanıt yazın